Infoline
 • 1. INFOLINE BİLGİ TEKNOLOJİLERİ NE İŞ YAPAR ?
  Kamu' dan elde ettiği bilgi birikimi ve başarılı projeleri, bulunduğu coğrafyada yakın komşu ülkelere taşımayı hedefleyen %100 Türk sermayeli bir kuruluş olan Infoline; web tabanlı, çok dil seçenekli bulut mimarideki yazılım uygulamaları ve kurumsal mobil yazılımlar eşliğinde, Türkiye’nin beğenilen firmaları arasında yer almayı hedeflemektedir.
 • 2. GERÇEK ZAMANLI VERİ YÖNETİMİ NEDİR ?
  Bulut mimari yapıda geliştirdiği yazılım platformu sayesinde gerçek zamanlı olarak; uzaktaki donanımların yönetimini, veri doğrulamasını ve veri tamirini gerçekleştirerek, kurum içindeki ihtiyaçlar doğrultusunda komuta kontrol tabanlı yapıda gösterimini sağlamaktadır. Karar verici ya da yöneticiler için anlık verilerin ekranlarda görüntülenmesi; kurum içi, kurum ile entegre olan kurumlar ve kurumun vatandaş ile etkileşiminde önem arz etmektedir. Firmamız bu bilinçle hareket ederek, bulut mimari yapıda gerçek zamanlı veri yönetimini başarı ile müşterilerine sunmaktadır.
 • 3. AKLINIZDAKİ BİR PROJEYİ INFOLINE İLE NASIL DEĞERLENDİRİRSİNİZ?
  Aklınızdaki bir projeyi Infoline ile paylaşmak isterseniz, iletişim formunu doldurarak bize ulaştırabilirsiniz. Projeniz ilgili ekibimiz tarafından değerlendirilerek gerekli mesaj, tarafınıza en kısa sürede iletilecektir.
 • 4. BYOD (Bring Your Device) NEDİR ?
  Kendi Cihazını Getir (BYOD), çalışanların iş hayatlarında kendi bilgisayar, telefon ve tabletlerini kullanmasıyla başlayan bir politikadır. Bring your own device politikası, hem şirketler hem de çalışanlar için olumlu etkiler sergileyince kullanım alanları çeşitlenmeye başlamıştır. IOS ve Android marketteki DeepManage ürünümüzü denemenizi tavsiye ederiz. Mobil cihazlarınızı kişisel olarak güvene almanın keyfini yaşayın...
  deepmanage.com
 • 5. CYOD (Choose Your Own Device) NEDİR ?
  Kendi Cihazınızı Seçin (CYOD), bir kuruluşa çalışanların şirket verilerini işlemek için kullandığı cihazların daha fazla kontrolünü sağlamak için tasarlanmış bir iş eğilimi ve olgusudur. CYOD ile bir kuruluş, çalışanların ticari kullanım için belirtilen cihazlardan seçim yapmalarına izin verir.
 • 6. SaaS (Software as s Service) NEDİR ?
  SaaS, “hizmet olarak yazılım” anlamına gelen “Software as a Service” tabirini kısaca ifade eden bir terimdir. Müşteriler tarafından ulaşılmak istenen verilere internet bağlantısı olan herhangi bir cihazdan erişilmesini sağlayan bulut tabanlı bir yazılım sağlama servisidir. Bu servis ile yazılım sağlayıcısı, sunucu ve veritabanı gibi sistemleri barındırmak ve bunların bakımını yapmakla sorumludur. SaaS servisi olarak sunduğumuz
  workoftime.com çözümümüzü incelemenizi tavsiye ederiz...

BİZE YAZIN.


Infoline