Sıkça Sorulan Sorular

Infoline Bilgi Teknolojileri ne iş yapar?

Kamu' dan elde ettiği bilgi birikimi ve başarılı projeleri, bulunduğu coğrafyada yakın komşu ülkelere taşımayı hedefleyen %100 Türk sermayeli bir kuruluş olan Infoline; web tabanlı, çok dil seçenekli bulut mimarideki yazılım uygulamaları ve kurumsal mobil yazılımlar eşliğinde, Türkiye’nin beğenilen firmaları arasında yer almayı hedeflemektedir.

Gerçek Zamanlı Veri Yönetimi Nedir?

Bulut mimari yapıda geliştirdiği yazılım platformu sayesinde gerçek zamanlı olarak; uzaktaki donanımların yönetimini, veri doğrulamasını ve veri tamirini gerçekleştirerek, kurum içindeki ihtiyaçlar doğrultusunda komuta kontrol tabanlı yapıda gösterimini sağlamaktadır. Karar verici ya da yöneticiler için anlık verilerin ekranlarda görüntülenmesi; kurum içi, kurum ile entegre olan kurumlar ve kurumun vatandaş ile etkileşiminde önem arz etmektedir. Firmamız bu bilinçle hareket ederek, bulut mimari yapıda gerçek zamanlı veri yönetimini başarı ile müşterilerine sunmaktadır.

Aklınızdaki bir projeyi Infoline ile nasıl değerlendirirsiniz?

Aklınızdaki bir projeyi Infoline ile paylaşmak isterseniz, iletişim formunu doldurarak bize ulaştırabilirsiniz. Projeniz ilgili ekibimiz tarafından değerlendirilerek gerekli mesaj, tarafınıza en kısa sürede iletilecektir.

Sosyal Ağlarda Paylaş:

Twitter Facebook LinkedIn