Bakanlıklar Arası Harita İşlerini Koordinasyon ve Planlama Kurulu Toplantısı

Bakanlıklar Arası Harita İşlerini Koordinasyon ve Planlama Kurulu Toplantısı

Genel Kurula, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakan Yrd., Orman ve Su İşleri Bakanı, Milli Savunma Bakanı, Müsteşarlar, ilgili kurumların Genel Müdürleri, Başkanları, Daire Başkanları, Uluslararası Haritacılar Federasyonu (FIG) Başkan Yardımcısı ve ilgili kurum temsilcileri ile birlikte Odamız adına Genel Başkanımız, Sürekli Teknik Bilimsel Komisyon Başkanları (STBK) ve Oda  Müdürü katılmışlardır.

BHİKPK Olağan Genel Kurul Toplantısı Hrt. Gn. Kom.  Dr. Mühendis Albay Osman Alp`in açılış konuşmasıyla başladı. Daha sonra söz alan Oda Başkanımız Ertuğrul Candaş ekte tam metni verilen konuşması ile kurulu selamladı. Ardından diğer konuk konuşmacılardan FIG Başkan Yardımcısı Dr. Orhan Ercan,  Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakan Yrd. Yüksel Coşkunyürek, Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Milli Savunma Bakanı Fikri Işık birer konuşma yaptılar. Çocuk Resim Yarışması Ödül Töreni ve Sergi Açılışı ile Genel Kurula devam edildi.

Harita Genel Komutanlığına, Genel Kurula davetleri ve gösterdikleri misafirperverlik için teşekkür ediyoruz.

 

IMG_5977.JPG IMG_5968.JPG IMG_5986.JPG IMG_5993.JPG IMG_5999.JPG 8a1df180ea2c0d2.JPG 6a4d5952d4c018a.JPG f928b521c5648ee.JPG bhikpk2.jpg

Sosyal Ağlarda Paylaş:

Twitter Facebook LinkedIn